Nú á R7
Samband
R7 Kringvarp
Postboks 226
FO-600 Saltangará
Starvslýsingar
Myndarøðir
Lesarabrøv
Savnið
2069
"Kom á 2069!" (64) - 14. juni 2019
Stafettin
Stafettin (9) - Joen Magnus Rasmussen spyr Ruth Vang
Ymiskar sendingar
Countrytímin - Sending um Country & Blues festivalin 2019
Metis
Prát: Svein Rógvi Ljósstein Nielsen um at rudda plast
Metis
Prát: Virgar Dalsgaard um Merkið og Emil Joensen
Metis
Prát: Elsebeth Mercedis Gunnleygsdóttur, Jógvan Skorheim og Óluva Klettskarð um politikk í Norð­oyggjum
EvR
Á Torginum - Samrøða: Sonni Poulsen og Peter Hansen um m.a. trúboðaravirksemi í Papua Ný Guinea 2/­2
Metis
Metis - Øll sendingin - 11. juni 2019
EvR
Kelduvaðið - Tala: Símun Absalonsen "Hvat er lív?" - Orðið: "Úr Bankabók Trúarin­nar"
2069
"Kom á 2069!" (63) - 7. juni 2019
Vespureiðrið
Samrøða: Lars Müller, dómari, takkar fyri seg á Vespureiðinum
Stafettin
Stafettin (8) - Bjørt Samuelsen spyr Joen Magnus Rasmussen
Sandoyarsendingin
Samrøða: Bødvar Hjartvarsson um Snikkarakjallaran í Dali
EvR
Á Torginum - Samrøða: Sonni Poulsen og Peter Hansen um m.a. trúboðaravirksemi í Papua Ný Guinea 1/­2
Sandoyarsendingin
Samrøða: Ólavur Winther, sum setir niður á Skarvanesi
Sandoyarsendingin
Samrøða: Petur Hansen um løgregluhunda­venjingartiltak á Sandoynni
Sandoyarsendingin
Samrøða: Snorri Brend um árliga ítróttar­dagin hjá Almanna­verki­num, sum í ár er í Sandoynni
Sandoyarsendingin
Samrøða: Vinjard Tungá, sum búsetti seg í Húsavík
Ymiskar sendingar
Frælsistímin - Fólka­tingsvalsending hjá Tjóðveldi - 4. juni 2019
Sandoyarsendingin
Samrøða: Katrin Petersen um Veltuna og nýggja háskúlan á Sandoynni
Lýsing

Hvør vit eru

Ingi á Steinamørk

Stjóri

   ingi@r7.fo
55 99 93

Birgir Waag Høgnesen

Sølu- og marknaðarleiðari

   birgir@r7.fo
28 44 44

Petur Jacobsen

Nevndarformaður

   petur@r7.fo
55 99 97

Helgi Abrahamsen

Tíðindafólk og útvarpsvertur

   helgi@r7.fo

Eivind Jacobsen

Tíðindafólk og útvarpsvertur

   eivind@r7.fo

Ronny P. Jacobsen

Teknikari

   ronny@r7.fo
55 99 96

Randi Jacobsen

Bókhald

Óli Breckmann

Útvarpsvertur

John Andersen

Útvarpsvertur

Jonhard H. Hansen

Útvarpsvertur

Tóri Højgaard

Útvarpsvertur

   tori@r7.fo

Anja Hansen

Útvarpsvertur (Orðið)