Nú á R7
Samband
R7 Kringvarp
Postboks 226
FO-600 Saltangará
Starvslýsingar
Myndarøðir
Lesarabrøv
Savnið
Lýsing

Hvør vit eru

Ingi á Steinamørk

Stjóri

   ingi@r7.fo
55 99 93

Birgir Waag Høgnesen

Sølu- og marknaðarleiðari

   birgir@r7.fo
28 44 44

Petur Jacobsen

Nevndarformaður

   petur@r7.fo
55 99 97

Helgi Abrahamsen

Tíðindafólk og útvarpsvertur

   helgi@r7.fo

Leivur Hansen

Tíðindafólk

   leivur@r7.fo

Eivind Jacobsen

Tíðindafólk og útvarpsvertur (Metis, "Kom á 2069")

   eivind@r7.fo

Ronny P. Jacobsen

Teknikari

   ronny@r7.fo
55 99 96

Randi Jacobsen

Bókhald

Óli Breckmann

John Andersen

Jonhard Hansen

Tóri Højgaard

Heri Joensen

Sunneva Mohr

Arni Zachariassen

Anja Hansen

Orðið