Nú á R7
Samband
R7 Kringvarp
Postboks 226
FO-600 Saltangará
Starvslýsingar
Myndarøðir
Lesarabrøv
Savnið
Komið øll við
Samrøða: Archibald Black um at endurreisa húsini, sum Nólsoyar Páll bygdi á Biskupsstøð
Komið øll við
Komið øll við (11) - Øll sendingin - 23. mai 2019
Ymiskar sendingar
Fólka­flokku­rin á Fólkating - Christian Andreasen
Ymiskar sendingar
Fólka­flokku­rin á Fólkating - Jógvan á Lakjuni
Ymiskar sendingar
Fólka­flokku­rin á Fólkating - Elsebeth Mercedis Gunnleygsdóttur
Ymiskar sendingar
Fólka­flokku­rin á Fólkating (2) - Øll sendingin - 2019-05-23
Ymiskar sendingar
Formaðu­rin hevur orðið (1) - Aksel V. Johannesen, Javnaðar­flokkurin
Metis
Metis - Øll sendingin - 21. mai 2019
Vespureiðrið
Vespureiðrið (108) - 20. mai 2019
Sandoyarsendingin
Prát við Gunhild J. Winther, lærling hjá Skopunar Kommunu
Sandoyarsendingin
Prát við Kristoffur Poulsen, um Búrhandlilin í Skopun
Sandoyarsendingin
Samrøða: Høgni Tausen um Føroya Grótvirki í Skopun
Sandoyarsendingin
Prát við Gerhard Lognberg, sum hugleiðir um Skopun
Sandoyarsendingin
Sandoyar­sendingin (3) - 20. mai 2019
Komið øll við
Komið øll við (10) - Um Eurovision: Tóra við Keldu, Jógvan Hansen, Jacob Mouritz Olsen og Janus Rein - 16. mai 2019
Stafettin
Stafettin (5) - Kári P. Højgaard spyr Bill Justinussen
Ymiskar sendingar
Fólka­flokku­rin á Fólkating - Jacob Vestergaard
Ymiskar sendingar
Fólka­flokku­rin á Fólkating - Uni Rasmussen
Ymiskar sendingar
Fólka­flokku­rin á Fólkating - Beinir Johannesen
Ymiskar sendingar
Fólka­flokku­rin á Fólkating (1) - Øll sendingin - 2019-05-16
Lýsing

Hvør vit eru

Ingi á Steinamørk

Stjóri

   ingi@r7.fo
55 99 93

Birgir Waag Høgnesen

Sølu- og marknaðarleiðari

   birgir@r7.fo
28 44 44

Petur Jacobsen

Nevndarformaður

   petur@r7.fo
55 99 97

Helgi Abrahamsen

Tíðindafólk og útvarpsvertur

   helgi@r7.fo

Eivind Jacobsen

Tíðindafólk og útvarpsvertur

   eivind@r7.fo

Ronny P. Jacobsen

Teknikari

   ronny@r7.fo
55 99 96

Randi Jacobsen

Bókhald

Óli Breckmann

Útvarpsvertur

John Andersen

Útvarpsvertur

Jonhard H. Hansen

Útvarpsvertur

Tóri Højgaard

Útvarpsvertur

   tori@r7.fo

Anja Hansen

Útvarpsvertur (Orðið)